Vždy ve Vašem zájmu.

Přihlášení na extranet pro klienty naší společnosti.

Přihlášení klienta
nebo zavřít

O společnosti

Grand pojištění, s.r.o.,

Jsme mladá, nezávislá, dynamicky se rozvíjející pojišťovací makléřská společnost, která od roku 2015 poskytuje komplexní služby v oblasti pojišťovnictví. Naší hlavní činností je zprostředkování, správa a průběžná kontrola pojištění klientů, vyhodnocení rizik a optimalizace pojistného krytí.

Jsme odborníci, kteří mají dlouholeté zkušenosti a znalosti z oblasti pojišťovnictví. Jsme držiteli odborné způsobilosti na úrovni vyššího kvalifikačního stupně. Naši specialisté jednají vždy v zájmu klienta. Splňujeme všechny požadavky vztahující se k provozování činnosti pojišťovacího zprostředkovatele, které ukládá Zákon č. 38/2004 Sb. O pojišťovacích zprostředkovatelích a samostatných likvidátorech pojistných událostí, a je řádně registrována Českou národní bankou.

Naším cílem je spokojenost a důvěra našich klientů, která je základem k dlouhodobé spolupráci.

Jsme členem největšího tuzemského uskupení pojišťovacích makléřů RENOMIA NETWORK, které zajišťuje vysokou kvalitu služeb pro tuzemské i zahraniční klienty v 135 zemích světa.

Společnost zastupuje Jaromír Mrázek, který

  • Má praxi v pojišťovnictví od roku 1994. 
  • Byl dlouholetým zaměstnancem Hasičské vzájemné pojišťovny, ve které působil jako regionální manažer obchodu pro celou Moravu a Slezsko. 
  • Spolupracoval s Českou podnikatelskou pojišťovnou, Všeobecnou zdravotní pojišťovnou, Českou pojišťovnou Zdraví a dalšími. 
  • Má zkušenosti v oblasti risk managementu a pojištění významných firem, bytových družstev, obecních a městských úřadů v celé ČR. Velký podíl produkce tvoří občanské pojištění. 
  • Se aktivně podílí na řešení největších pojistných událostí v ČR, včetně katastrofálních škod, způsobené povodněmi v roce 1997, 2002 nebo bleskovými povodněmi na Novojičínsku v roce 2010. 

 

 

Jsme součástí RENOMIA Group

  • Největší pojišťovací makléř ve střední a východní Evropě
  • Mezinárodní tým zkušených odborníků
  • Nejvýhodnější ceny a podmínky

Kde působíme

Kontakt

Grand pojištění, s.r.o.
Na Valech 411/1
74101 Nový Jičín

mrazekjaromir@email.cz
+420 603 957 962